Newsy Dobrego
  • W PSP 20 dużo się zawsze dzieje: warsztaty z profilaktyki uzależnień od gier hazardowych, międzyszkolny konkurs recytatorski i plastyczny, miedzyszkolny konkurs matematyczny trzecioklasistów, Dzień Seniora z naszymi cheerledearkami, edukacja z wojskiem, wycieczki i wiele innych atrakcji* 02.06 wtorek obchodzimy Dzień Dziecka*05.06 piątek - dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Świetlica czynna. Autobus szkolny nie kursuje.Stołówka nieczynna.

Do wakacji pozostało:  

  • 00dni
Telefon: 774552347
E-mail: sekretariat@psp20.opole.pl
Adres: ul. Grudzicka 48, 45-432 Opole

Menu

XI Międzyszkolny Konkurs „Moja podróż – lato w podróży”

5 grudnia 2018r. w PSP nr 2 w Opolu odbyło się uroczyste podsumowanie XI Międzyszkolnego Konkursu „Moja podróż – lato w podróży”, połączone ze spotkaniem uczniów z Panem podróżnikiem Marcinem Szymańskim. 

Po spotkaniu odbył się konkurs „Moja podróż – lato w podróży”, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych. 

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

  1. Pakos Monika z klasy 5d
  2. Mielcarek Jeremi z klasy 6c
  3. Kurdziel Jolanta z klasy 6c
  4. Dytko Patrycja z klasy 6b
  5. Grygiel Karolina z klasy 6a
  6. Lipnicka Julia z klasy 8b
  7. Lubiewski Kacper z klasy 8b

Wyróżnienia w konkursie otrzymali uczniowie z klasy 8b: Julka i Kacper.

Serdecznie gratulujemy!

Menu

Kategorie

Scroll to Top
Przejdź do treści