Mistrzostwa Miasta Opola w Unihokeju

Od dwóch lat nasza szkoła jest znana i doceniana przez konkurencję z innych opolskich szkół podczas rozgrywek w unihokeju chłopców. W tym roku nasi zawodnicy również stanęli na wysokości zadania wygrywając eliminację (11.10.17) i przechodząc do finału (19.10.17) zajmując wysokie II miejsce, zostając WICE MISTRZEM OPOLA. Pokonaliśmy PSP 2, oraz PSP 16, przegrywając 1 pkt z PSP 5. Tym bardziej trzeba nadmienić, że byli jedyną reprezentacją 5-cio osobową bez żadnego zawodnika rezerwowego, w składzie:

Mikołaj Bielaczyc (kapitan), Maciej Gabert, Sebastian Stypka, Maciej Dąbrowski, Kamil Trybulewicz (bramkarz), oraz Kamil Semczuk (brał udział w eliminacjach).

Dziewczęta, w składzie:

Natalia Kunecka, Karolina Grygiel, Natalia Bogdanik, Bianka Bartecka, Magdalena Czyżewska oraz Patrycja Dytko pierwszy raz wzięły udział w eliminacjach (16.10.17). Walczyły dzielnie niestety nie zakwalifikowały się do finału, nie mniej jednak zdobyły cenne doświadczenie i już szykują się na przyszłoroczne zawody.

Gratulujemy zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun: Sawa Szyszko