Szkolne konkursy w języku hiszpańskim z okazji El día de San Jorge

¡Los concursos! ¡Los concursos! ¡Los concursos!

Szkolne konkursy w języku hiszpańskim z okazji El día de San Jorge:

• Grados: 1 y 2: Diseña un marcapáginas. Después presenta este marcapáginas a tu profesora de español.
    Klasy 1 i 2 Zaprojektuj własną zakładkę do książki w formie papierowej, przedstawiającą znane ci elementy kultury Hiszpanii lub słówka hiszpańskie. (technika dowolna) Później wyślij zdjęcie do pracy nauczycielce hiszpańskiego. Zakładkę zachowaj.
  • Grados: 3 y 4: Diseña un diccionario temático de español. Después presenta este diccionario a tu profesora de español.
    Klasy 3 i 4 Napisz swój własny słownik obrazkowy w formie książki papierowej (technika dowolna) lub wersję elektroniczną słownika. Później wyślij skan/plik lub link do pracy nauczycielce hiszpańskiego.
  • Grados 5,6 y 7 :Escribe una historia en una forma del libro. Después presenta este libro a tu profesora de español.
    Klasy 5,6,7: Napisz swoją własną bajkę/historyjkę! Twoja historyjka może mieć formę książki papierowej (technika dowolna) lub być w wersji elektronicznej. Później wyślij skan/plik lub link do pracy nauczycielce hiszpańskiego.

El concurso termina: 26 de abril, 2021. Termin-26.04.2021. Hay premios sorpresas.

En este concurso lo importante es:

• una buena (creativa) idea
  • español correcto
  • la posibilidad de usar tu proyecto durante las lecciones
  • la estética del proyecto