PSP 20 zbiera TALENCIAKI!

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że nasza szkoła również w tym roku szkolnym bierze udział w ogólnopolskiej akcji sieci sklepów LIDL – “Talenciaki”. W ubiegłym roku zareagowaliście Państwo fantastycznie, przekazując nam “Talenciaki” i dzięki temu mogliśmy wymienić je na nagrody, które przeznaczone są dla uczniów DWUDZIESTKI. Jeszcze raz – serdecznie DZIĘKUJEMY!

Mamy cichą nadzieję, że również podczas tegorocznej edycji pomogą nam Państwo i liczne “Talenciaki” zasilą konto naszej szkoły. Należy zrobić zakupy za min. 50zł pamiętając, że na liście zakupów powinny znaleźć się przynajmniej 1 warzywo lub owoc. Pamiętajmy o odbiorze kuponu TALENCIAKA. Podczas zakupów w kasach samoobsługowych należy podejść z paragonem do kasy tradycyjnej – bez kolejki

“Talenciaki” możecie Państwo przypisywać w różny sposób – bezpośrednio na stronie internetowej (link poniżej – można wpisywać numer lub skanować kod QR), można przekazać je wychowawcom lub wrzucać do skrzynki umieszczanej przy wejściu u pań woźnych.

Liczymy na Państwa!