Opolski Teatr Lalki i Aktora obejmuje honorowym patronatem klasę 7C

10 stycznia 2018 roku w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora odbyła się uroczystość podpisania aktu współpracy Teatru z dziesięcioma szkołami województwa opolskiego, wśród których znalazła się także Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 w Opolu.

Foto: http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/g/opolski-teatr-lalki-i-aktora-chce-sie-uczyc-od-mlodego-widza-powstana-nowe-klasy-patronackie,12836456,26973176/

Miło nam poinformować, że honorowym patronatem OTLiA zostali objęci uczniowie klasy 7C. List intencyjny został podpisany przez Panią wicedyrektor Annę Gudek i Krystiana Kobyłkę – dyrektora opolskich Lalek.

Uczniowie klasy 7C wraz z wychowawczynią – Małgorzatą Górką – wejdą do projektu Klas Patronackich OTLiA, który zakłada m.in. warsztaty z aktorami, udział uczniów w próbach teatralnych i przedstawieniach przedpremierowych, projektach edukacyjnych teatru i udział nauczycieli w szkoleniach.

Małgorzata Górka
opiekun Klasy Patronackiej