Koduj z Gigantami: Poszukiwacze Kodu – bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży

Tym razem motywem przewodnim będą Poszukiwacze Kodu — uczestnicy warsztatów będą odkrywać wszelkie jego tajemnice, ucząc się programowania i przede wszystkim świetnie się przy tym bawiąc. Na zajęcia zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 7. do 18. roku życia!

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i dostępne zarówno formie stacjonarnej, jak i online. Będziemy w większości dużych miast w Polsce, w tym m.in. w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Kielcach, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Opolu i Zielonej Górze.

Listę dostępnych lokalizacji stacjonarnych wyświetli się po przejściu do formularza zapisowego. Więcej informacji oraz FORMULARZ ZAPISOWY znajdziesz na: www.kodujzgigantami.pl

Zapraszamy również na lekcje online — Twoje dziecko będzie potrzebowało wyłącznie własnego komputera lub laptopa, a także dostępu do Internetu. Wszystkie lekcje prowadzimy w kameralnych kilkuosobowych grupach, stawiając na interaktywność zajęć.

Warsztaty trwają  do 3 marca.