Newsy Dobrego
  • W PSP 20 dużo się zawsze dzieje: warsztaty z profilaktyki uzależnień od gier hazardowych, międzyszkolny konkurs recytatorski i plastyczny, miedzyszkolny konkurs matematyczny trzecioklasistów, Dzień Seniora z naszymi cheerledearkami, edukacja z wojskiem, wycieczki i wiele innych atrakcji* 02.06 wtorek obchodzimy Dzień Dziecka*05.06 piątek - dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Świetlica czynna. Autobus szkolny nie kursuje.Stołówka nieczynna.

Do wakacji pozostało:  

  • 00dni
Telefon: 774552347
E-mail: sekretariat@psp20.opole.pl
Adres: ul. Grudzicka 48, 45-432 Opole

Menu

KALIGRAFITTI świętuje Dzień Patrona

Do różnorodnych działań związanych z obchodami Dnia Patrona naszej Szkoły dołączyła także grupa kaligrafów. Podczas zajęć koła oraz podczas cotygodniowych wyzwań kaligraficznych uczniowie z benedyktyńską cierpliwością tworzyli za pomocą różnych czcionek i narzędzi napis JAN DOBRY.

Efekt pracy młodych adeptów kaligrafii można obejrzeć na korytarzu szkolnym. Prace uczniów uczęszczających na zajęcia KALIGRAFITTI zostały wywieszone na tablicy.

Opiekun koła
Małgorzata Górka

Menu

Kategorie

Scroll to Top
Przejdź do treści