Wakacyjne wyzwanie kaligraficzne

W ubiegłym roku szkolnym zadebiutowało w naszej szkole koło kaligraficzne dla klas 4-8. Uczestnicy zajęć dzielnie ćwiczyli rękę, zapoznawali się z różnymi narzędziami i stylami pisma oraz rodzajami liternictwa. W drugim półroczu na każdych zajęciach ogłaszane były wyzwania kaligraficzne. Członkowie KALIGRAFITTI chętnie je podejmowali, o czym informowaliśmy na stronie naszej szkoły, na której umieszczaliśmy fantastyczne efekty ich pracy.

Także podczas wakacji młodzi kaligrafowie nie próżnowali – ogłoszone zostało wakacyjne wyzwanie: „KALIGRAFITTI NA WAKACJACH”. Zabawa polegała na zapisaniu miejsca, które uczniowie odwiedzili, zrobieniu zdjęcia i przesłaniu do opiekuna koła – pani Małgorzaty Górki. Pomysł okazał się trafiony – członkowie koła KALIGRAFITTI rewelacyjnie wywiązali się z wyzwania.

Efekty można oglądać poniżej, w galerii.

Uczniów, którzy chcieliby uczestniczyć w zajęciach szkolnego koła kaligraficznego „KALIGRAFITTI”, serdecznie zapraszam w środy, lekcja 8., sala nr 16.

Opiekun koła KALGRAFITTI – Małgorzata Górka