Uczniowie klas 4C i 6E wzięli udział w 3. odsłonie miejskiego projektu MAŁY OPOLANIN

28 stycznia miała miejsce kolejna – 3. odsłona miejskiego projektu MAŁY OPOLANIN. Tym razem w Miejskim Domu Kultury na uczniów klas 4C i 6E w czekały warsztaty florystyczne, podczas których powstały kompozycje “las w słoiku”, które każdy z młodych ogrodników mógł zabrać ze sobą.

Kolejne spotkanie plastyczne okazało się niezwykle pachnące, ponieważ na uczniów czekały zajęcia, na których uczniowie tworzyli mydełka według władnej receptury. Wszyscy zanurzyliśmy się w zapachy, faktury, foremki, dodatki. Było kolorowo i pachnąco.

Zwieńczeniem naszego spotkania w ramach projektu okazała się wizyta w ulubionym muzeum małych opolan, czyli Muzeum Piosenki Polskiej.

Dzisiejsze spotkanie okazało się bardzo interesujące. Już z niecierpliwością czekamy na kolejną odsłonę projektu.

Małgorzata Górka
Danuta Katorosz