Wyniki konkursów plastycznych

1. Nagrodzeni w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Serce Kapsuły Czasu”, którego tematem było stworzenie pracy/komiksu przedstawiającego nasz świat/miejscowość za 100 lat. Organizatorem konkursu była Fundacja TWORZYMY KRAKÓW.

Złote Certyfikaty otrzymali:

z klasy 6a :
* Karolina Grygiel
* Natalia Brand

z klasy 6c:
* Bianka Bartecka i Emilia Knuth
* Agata Trzaskowska i Julia Piotrowska

Ich prace zostaną zamknięte w Kapsule Czasu w Oryginale.

Srebrne Certyfikaty otrzymali:

z klasy 6a:

* Karolina Byrdak
* Dawid Gondro
* Bartek Krupa

z klasy 6c:

* Emilia Nalepa i Ilia Filip

Ich prace zostaną zamknięte w Kapsule Czasu w formie cyfrowej.

2. W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moja Europa” wyróżnienie Galerii Sztuki Współczesnej otrzymała uczennica klasy 5a – Marta Owczarek.

A oto lista uczniów, których prace wezmą udział w wystawie oraz otrzymają europejskie upominki. Wystawa rozpocznie się 22.03 o godz.16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej:

Z klasy 5a: Aleksandra Telidecka, Emilia Sosulska , Ewa Szewczyk, Magdalena Czyżewska, Magdalena Nolepa, Magdalena Trzaskowska, Zuzanna Szczecińska.

Z klasy 6a: Dawid Gondro, Kaja Mayr, Karolina Byrdak, Karolina Grygiel, Szymon Romanowski.

Z klasy 6c: Agata Trzaskowska, Alexander Schenk, Emilia Knuth, Emilia Nalepa, Ilia Filip, Jolanta Kurdziel, Magdalena Wiśniewska, Michalina Ziaja.

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym GRATULUJEMY!

3. W miesiącu marcu i kwietniu odbędą się następujące konkursy plastyczne:

* Szkolny Konkurs „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ” termin : 29.03

* Szkolny Konkurs „ NASZE PISANKI 2019” termin : 25.03

* Wojewódzki konkurs „PROJEKT KARTKI WIELKANOCNEJ” termin : 30.03

* XIV Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Odra- temat rzeka” termin : 17.04

* XIX Wojewódzki Konkurs Literacko- Plastyczny „ZWIERZAKI” termin : 15.04

* IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „KOCHAM POLSKĘ”.

Regulaminy konkursów znajdują się na tablicy UWAGA KONKURS w holu szkoły oraz na stronie internetowej szkoły. Wszelkich informacji udziela p. M. SUCHECKA.