Warsztaty klasy 1a w Miejskiej Bibliotece

Dnia 17 października uczniowie klasy 1a brali udział w warsztatach pt.: Jesień- dynia”  w Miejskiej Bibliotece – filia  numer 3.

Celem warsztatów jest rozbudzanie zainteresowań czytelniczych u dzieci, rozwijanie kompetencji czytelniczych u uczniów i indywidualnych zainteresowań, wyrabianie i pogłębianie  u uczniów  nawyku czytania, właściwe zachowanie się w miejscu publicznym, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Podczas warsztatów uczniowie klasy 1a wykonali i stworzyli piękne prace plastyczne, jesienne drzewa, które można podziwiać na wystawie na gazetce szkolnej. Już nie możemy się doczekać następnego spotkania w naszej ukochanej Bibliotece mówią uczniowie klasy 1a, ps. Pozdrawiamy przesympatyczne panie bibliotekarki Panią Natalkę i Panią  Anię :)))

wych.  Małgorzata Domagała