Uczniowie klasy 3B rozpoczęli myślograficzną podróż w ramach ogólnopolskiego projektu „Zaproś mnie na swoją lekcję”

10 czerwca na zajęciach w klasie 3B zagościła myślografia. Uczniowie zostali zabrani w myślograficzną podróż online przez panią Małgorzatę Górkę, opiekunkę szkolnego koła MYŚLORYSIE. Trzecioklasiści obejrzeli prezentację związaną z notowaniem graficznym, poznali ideę myślenia wizualnego, narzędzia i sposoby notowania i tworzenia sketchnotek.

Wszyscy uczniowie na czele z wychowawczynią – panią Agnieszką Ślązak dzielnie rysowali. Niewątpliwie szykuje się wspaniały myślograficzny narybek do „Myślorysiów” od września.

Już teraz zapraszamy na zajęcia myślenia wizualnego w nowym roku szkolnym.

Spotkanie z trzecioklasistami odbyło się w ramach projektu ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ.

Opiekun koła myślograficznego
Małgorzata Górka