Rozstrzygnęcie konkursu w bibliotece szkolnej

Na początku listopada biblioteka szkolna rozstrzygnęła konkurs na napisanie komiksu lub opowiadania inspirowane przygodami detektywów znanych z serii książek „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” Martina Widmark i Heleny Willis.

Wszystkie opowiadania konkursowe zaskoczyły nas humorem, intrygą i pomysłem. Gratulujemy pisarzom z naszej szkoły!

Klasy I-III : pierwsze miejsce zajęła Ewa Młynarska za opowiadanie „Tajemnica Toi-Toia”.

Klasy IV-VI: pierwsze miejsce zajął Kacper Rosiek z klasy Va za opowiadanie „Tajemnica kręgielni”.

Wyrożnienia: Liwia Ognisty z klasy IVb za opowiadanie „Tajenica portu”; Weronika Drobisz z klasy VIb za opowiadanie pt. „Tajemnica ciasteczek” oraz Antosia Ziober z klasy Vc za opowiadanie „Tajemnica prezydenta”.

W tym miesiącu biblioteka zaprasza do udziału w kolejnym konkursie pt. „Baśnie, naturalnie!”. Regulamin dostępny na gazetce k/biblioteki oraz na stronie internetowej szkoły.