Recytatorzy DOBREGO najlepsi w konkursie SŁOWO 2020

Miło nam poinformować, że jury 23. Konkursu Recytatorskiego SŁOWO 2020 w składzie: Martyna Migacz, Bożena Nowara, Maria Aneta Skiba, Andrzej Skiba i Krzysztof Żyliński, doceniło recytatorów DOBREGO:

– w kategorii I. – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:

I nagroda: ex aequo PIOTR KUDYBA (PSP nr 20) oraz Hanna Soczyńska (PSP nr 29)
II nagroda: ZOFIA DZIADEK (PSP nr 20)

– w kategorii II. – uczniowie klas 7-8 szkół podstawowych:

I nagroda: ex aequo JAKUB LASKOWSKI (PSP nr 20) oraz Antonina Duszyńska (PSP nr 5)

Podziękowania wędrują także do Zuzanny Warsitz za wzięcie udziału w recytatorskich zmaganiach. Serdecznie gratulacje przekazujemy również nauczycielom przygotowującym uczniów – paniom: Małgorzacie Górce, Dorocie Cicholskiej-Sowadzie, Danucie Katorosz, Joannie Wróbel. W związku z wciąż trwającym zagrożeniem epidemicznym MDK prosimy o indywidualny odbiór dyplomów i nagród w sekretariacie MDK (ul. Strzelców Bytomskich 1) w dniach 1-26 czerwca 2020 roku (od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00).

Serdecznie gratulujemy!

Nauczyciele poloniści