PILNA WIADOMOŚĆ – Organizacja półkolonii dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej

Informuję, że przygotowaniem i realizacją wypoczynku zimowego/półkolonii w Opolu zajmuje się Młodzieżowy Dom Kultury.
Półkolonie będą odbywały się w również w naszej szkole, czyli PSP nr 20.

Przypominamy o terminach turnusów półkolonijnych w roku 2021 oraz kosztach pobytu:

• I turnus: 4-8 stycznia, z wyłączeniem 6 stycznia (Święto Trzech Króli) koszt: 270 zł (wysokość opłaty dla ucznia:170 zł)
  • II turnus: 11-15 stycznia– koszt: 300 zł (wysokość opłaty dla ucznia:200 zł)

Dzieciom biorącym udział w półkoloniach zostaną zapewnione dwa posiłki – drugie śniadanie i obiad, opieka pedagogiczna, zajęcia programowe i materiały do ich realizacji.

Naboru uczestników półkolonii dokonuje Młodzieżowy Dom Kultury.

Proszę jak najszybciej dopełnić formalności, najlepiej dzisiaj lub jutro ze wskazaniem PSP nr 20 jako miejsca pobytu dziecka. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Do 21 grudnia br. zostaną zebrane karty kwalifikacyjne uczestników (skany) i nastąpi weryfikacja liczby grup półkolonijnych w szkole. Wszelkie informacje dotyczące procedury rekrutacji, w tym: termin składania karty kwalifikacyjnej uczestnika, wzór karty kwalifikacyjnej, termin płatności, są dostępne na stronie:

1. https://mdk.opole.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-zimowe-polkolonie-2021,795.html

Wytyczne Wytyczne MEN, MZ i GIS dla organizatorów półkolonii  w szkołach podstawowych – do zapoznania się dla Rodziców i Opiekunów – Wytyczne