Klasa 2D

Wychowawca: Domagała Małgorzata

Lekcja Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1 j. angielski(21) edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna (3) j. mniejszości narodowej – niemiecki(3)
2 religia(29) edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna (3)
3 edukacja wczesnoszkolna (3) religia(3) zajęcia komputerowe(24) edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna(3)
4 edukacja wczesnoszkolna (3) edukacja wczesnoszkolna (1) edukacja wczesnoszkolna(28) j. angielski(28) edukacja wczesnoszkolna (3)
5. edukacja wczesnoszkolna (3) j. mniejszości narodowej – niemiecki(28) j. mniejszości narodowej – niemiecki(3) ————— —————-
6 wychowanie fizyczne(MS) wychowanie fizyczne(MS) wychowanie fizyczne(DS) ————— —————-
7 ————— —————— —————– ——————– —————-
8 —————— —————— —————— —————— —————