Uczniowie klasy VIIC świętują Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca każdego roku wszyscy pracownicy teatrów mają swoje święto, bowiem tego dnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru.

Uczniowie klasy VIIC, która objęta jest honorowym patronatem Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, zostali zaproszeni do wspólnego świętowania z opolskimi Lalkami. Delegacja klasy – Kasia Woźniak, Oliwia Beń oraz Dominik Irla wraz z wychowawczynią przekazali serdeczne życzenia od całej społeczności Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 pracownikom teatru podczas uroczystości, która miała miejsce 27.03.2018 roku.

Po obejrzeniu spektaklu „Koziołek Matołek” dyrektor teatru – Krystian Kobyłka – zaprosił na scenę delegacje szkół objętych patronatem.

Życzenia złożyli również prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Małgorzata Górka – wychowawczyni klasy VIIC