Uczniowie klasy 7D poznali WAKELET podczas kolejnej odsłony projektu ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ

18.02.2021 r. podczas lekcji języka polskiego uczniowie klasy 7D gościli Panią Arletę Kwaśniewską – ambasadorkę aplikacji WAKELET, która w ramach ogólnopolskiego projektu ZAPROŚ MNIE NA SWOJĄ LEKCJĘ pokazała uczniom ogromne możliwości i zastosowanie tej aplikacji nie tylko w szkole.

Dowiedzieliśmy się, jak się zarejestrować, zalogować, czym są kolekcje w WAKELET oraz jak – krok po kroku – je tworzyć, by uzyskać prezentacje, które można także edytować. Poznaliśmy również możliwości wykorzystania tego narzędzia podczas lekcji, indywidualnie, do celów prywatnych oraz do współpracy z innymi.

Na pewno będziemy korzystać z WAKELETA i wypróbujemy teorię w praktyce już niebawem na zajęciach języka polskiego.

Małgorzata Górka