Uczniowie DOBREGO znowu w projekcie TEATR! POCZUJ TO Opolskiego Teatru Lalki i Aktora

Cieszymy się bardzo, że 23 września mogliśmy zainaugurować udział DWUDZIESTKI w projekcie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora „Teatr! Poczuj to”, a właściwie kontynuację projektu, który został zwieszony ze względu na pandemię covid-19.

Inauguracyjne odsłona działania działania projektowego „DRAMAT W AKCJI” rozpoczęła się o godzinie 17:00 na Małej Scenie, na której odbyło się czytanie tekstu „Naprawda” autorstwa i w reżyserii Bogusława Kierca.

Piękne, filozoficzne przesłanie i wiele kontekstów tekstu pozwoliły na niesamowite spotkanie z tematyką inności, przemijania oraz aktorami i autorem sztuki, którzy przenieśli nas w zupełnie inny wymiar obcowania ze słowem.

Już niebawem planujemy kolejne odwiedziny w teatrze i serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie. Zapraszamy do udziału uczniów klas 7-8. Spotkania odbywają się w wybrane czwartki, o godz. 17.00 w siedzibie OTLiA.

Wszelkie informacje u p. Małgorzaty Górki – opiekuna KULTURALNEJ DWUDZIESTKI

Małgorzata Górka