Sukces naszych uczniów w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego 2021-2022

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line.

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

W III edycji konkursu wzięło udział aż 22 uczniów z naszej szkoły.

Niezmiernie miło nam ogłosić, że aż 5 uczniów naszej szkoły doszło do ścisłego finału. Osiągnęli oni rewelacyjne wyniki, uzyskując tytuły finalistów i laureatów tego konkursu.

• Aleksandra S. z klasy 5B – uzyskała tytuł laureatki
  • Antoni W. z klasy 7E – uzyskał tytuł laureata
  • Krzysztof K. z klasy 8B – uzyskał tytuł laureata
  • Hanna K. z klasy 4A – uzyskała tytuł finalistki
  • Monika Dz. z klasy 8D – uzyskała tytuł finalistki

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!