Program profilaktyki zintegrowanej “Archipelag Skarbów”

Program Archipelag Skarbów to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka – dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.

Program będzie realizowany w dniach 22-23.09.2022 r.  w  Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 w Opolu w godzinach 9.00-12.30  dla uczniów klas VIII przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

22.09.2022 r. o godzinie 17.00  w Publicznej Szkole Podstawowej nr 20 im. Księcia Jana Dobrego w Opolu ( duża sala gimnastyczna) odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Informacja dla rodziców

Serdecznie zapraszamy.

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów.