Podsumowanie Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych 2020

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Poniżej prezentujemy efekty ich pracy. Gratulujemy talentów i pomysłowości!

· Hasło tegorocznego Święta „Z książką Ci do twarzy” zaprezentowała w formie pięknego, barwnego plakatu Liliana K. z klasy 1a:

· Sławek B.-K. z klasy 1c nagrał dwa audiobooki: „Bigos z mamutka” i „Oko w oko z diplodokiem”. Przygody bohaterów książeczek z serii Czytam sobie przedstawił nam w sposób jakiego nie powstydziłby się nawet wytrawny aktor. Opowiadania zostaną przegrane na płyty CD i udostępnione do wypożyczania w szkolnej bibliotece. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

· Janek K. z kl. 1b zaprezentował nam swoją biblioteczkę, pełną interesujących i pięknych książeczek:

· Technikę sleeveface do wykonania zdjęć wykorzystali: Marta Ś. i Liliana K. z kl. 1a, Janek K. z kl. 1b, Zbyszek K. z kl. 3a, Jolanta K. z kl. 8c. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i poczuciem humoru:

Autor: Marta Ś. z kl. 1a

Autor: Liliana K. z kl. 1a

Autor: Janek K. z kl. 1b

Autor: Zbyszek K. z kl. 3a

Autor: Jakub J. z kl. 4a

Autor: Jolanta K. kl. 8c

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody Święta Bibliotek Szkolnych.

Serdecznie pozdrawiamy!