Opolskie Orły 2019 przyznane

12 czerwca 2019 w Filharmonii Opolskiej odbyło się uroczyste wręczenie honorowych wyróżnień Prezydenta Miasta Opola najzdolniejszym uczniom opolskich szkół – Opolskich Orłów.

Miło nam poinformować, że w gronie 30 Orłów ze szkół podstawowych znalazło się czworo naszych uczniów, którzy osiągnęli fantastyczne wyniki w licznych konkursach w roku szkolnym 2018/2019.

Należy również podkreślić, że tegoroczna uroczystość różniła się od poprzednich tym, że uczniowie odbierali Srebrne Pióro według kolejności w klasyfikacji punktowej. I spieszymy z fantastyczną wiadomością, że pierwsze miejsce wśród opolan ze szkół podstawowych otrzymała JULIA LELONEK z klasy 8A.

Oto Opolskie Orły 2019 – uczniowie „Dwudziestki, którzy z rąk wiceprezydenta Opola – pana Macieja Wujca otrzymali to zaszczytne wyróżnienie:

· JULIA LELONEK
· JOWITA JĘDRZEJOWSKA