Konkurs plastyczny dla klas I-V pt. “Wypukły obrazek”

PSP 20 W OPOLU zaprasza do udziału w konkursie plastycznym
pt.: „WYPUKŁY OBRAZEK”

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

• Organizatorem Konkursu jest PSP NR. 20 w Opolu
  • Konkurs skierowany jest do dzieci klas I-III, IV-V

II. CELE KONKURSU

• wielozmysłowa stymulacja,
  • rozwijanie inwencji twórczej,
  • usprawnianie motoryki małej,
  • pobudzenie wyobraźni.

III. REGULAMIN KONKURSU

Warunki uczestnictwa w konkursie:

• Wykonanie jednej pracy konkursowej przez dziecko .
  • Dzieci mogą wykonać pracę z pomocą rodzica lub rodzeństwa.
  • Prace w formacie A4, mogą być wykonane dowolną techniką z wykorzystaniem różnorodnych materiałów: tektury, bibuły, materiału, filcu, papieru piankowego,folii, plasteliny, sznurka, wstążki, papieru ściernego, guzików, koralików, suchego makaronu, łupin orzechów itp..
  • Prace biorące udział w konkursie nie podlegają zwrotowi, stają się własnością organizatora.
  • Prace niespełniające wymogów formalnych regulaminu nie będą brały udziału w konkursie.
  • Praca konkursowa powinna być dostarczona do gabinetu pedagoga (sala nr 11) do dnia 1 marca 2023r.
  • Do pracy prosimy dołączyć metryczkę, tj. imię i nazwisko, klasa.
  • Przewidziane są nagrody oraz dyplomy, za zajęcie I, II i III miejsca w konkursie.

Prace konkursowe będą podlegały następującej ocenie:

– bogactwo doznań sensorycznych,
– oryginalność i pomysłowość,
– estetyka wykonania.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Ogłoszenie wyników odbędzie się 8 marca 2023 r. Wyniki będą opublikowane na stronie internetowej oraz stronie Facebook.

Z wykonanych prac przez dzieci, zostanie stworzona książka sensoryczna, która będzie wykorzystywana podczas zajęć z uczniami niepełnosprawnymi w naszej szkole oraz w trakcie lekcji psychoedukacyjnych w klasach, o tematyce niepełnosprawności.

Koordynator konkursu:

Pedagog Judyta Derkacz