Konkurs o nazwie „projekt: Romantyzm” organizowany przez Młodzieżową Radę Miasta Opola

Komisja ds. Kultury z ramienia Młodzieżowej Rady Miasta w Opolu organizuje konkurs plastyczny w formie komputerowej dla uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich.

Konkurs pt. „projekt: Romantyzm” ma na celu promowanie roku romantyzmu polskiego, którym ustanowiony przez sejm został rok obecny, 2022. Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować plakat, w formie komputerowej (dowolny program graficzny), promujący epokę romantyzmu polskiego, a najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz pojawią się w przestrzeni publicznej miasta Opola.

Termin przesyłania prac do organizatora (oraz dodatkowo przez TEAMS do nauczyciela informatyki – do wiadomości) – 27.05.2022 r.

W razie pytań dot. Konkursu zapraszamy do kontaktowania się przez mail: mrmkomisjakultury@gmail.com

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu zawarte są w poniższym regulaminie i informatorze.

Załączniki:

1. regulamin i informator