Gra z okazji Europejskiego Dnia Języków

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w grze.
Rozejrzyjcie się dookoła, zamieńcie się w detektywów, wykażcie się sprytem i wiedzą.

Celem gry jest znalezienie 10 pytań, które zostaną zamieszczone w różnych miejscach na gazetkach w szkole. Pytania mają numery od 1 do 10. Należy odnaleźć wszystkie pytania. Nie wolno zabierać pytań. Pytania pojawią się w czwartek 23.09 o godzinie 8:45, a znikną tego samego dnia o 14:40.

Odpowiedzi na pytania zapisujemy na kartkach. Każda odpowiedź powinna mieć numer pytania. Kartkę podpisujemy: imię, nazwisko, klasa. Nie trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania. Wygra osoba, która odpowie prawidłowo na jak największą liczbę pytań.

Kartkę z odpowiedziami wrzucamy do specjalnego pudełka w korytarzu przy wejściu do szkoły w piątek do godziny 14:30.

Komisja sprawdza odpowiedzi. Wyniki zostaną podane w poniedziałek 27.09.2021 r.