12 kwietnia br. odbył się 14. Finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół.
Naszą szkołę reprezentowało aż sześciu uczniów klas ósmych: Emilia S. z klasy 8a, Zofia D. i Karol P. z klasy 8c, Ewa M. i Witold K. z klasy 8d oraz Lena S. z klasy 8e.
Nasi reprezentanci stanęli w szranki z wieloma uczniami szkół podstawowych z całego województwa opolskiego. Wszyscy z zaangażowaniem podjęli się zadań sprawdzających znajomość gramatyki i leksyki języka angielskiego, a także rozumienie tekstów pisanych i słuchanych.Z radością ogłaszamy, że Emilia zajęła II. miejsce, a Witek zajął III. miejsce w wielkim Finale!
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!