Newsy Dobrego
  • W PSP 20 dużo się zawsze dzieje: warsztaty z profilaktyki uzależnień od gier hazardowych, międzyszkolny konkurs recytatorski i plastyczny, miedzyszkolny konkurs matematyczny trzecioklasistów, Dzień Seniora z naszymi cheerledearkami, edukacja z wojskiem, wycieczki i wiele innych atrakcji* 02.06 wtorek obchodzimy Dzień Dziecka*05.06 piątek - dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Świetlica czynna. Autobus szkolny nie kursuje.Stołówka nieczynna.

Do wakacji pozostało:  

  • 00dni
Telefon: 774552347
E-mail: sekretariat@psp20.opole.pl
Adres: ul. Grudzicka 48, 45-432 Opole

Menu

Ciekawe zajęcia dla klasy IVc

W czwartek 23.11.2017 mieliśmy przyjemność gościć na lekcji p. Rafała Bartka – przewodniczącego TSKN (Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców) na Śląsku Opolskim.
Towarzystwo to zajmuje się promowaniem niemieckiej kultury na terenach Śląska Opolskiego głównie poprzez edukację młodzieży oraz dzieci.
Pan Rafał w bardzo ciekawy sposób opowiadał uczniom klasy 4c o historii mniejszości niemieckiej na naszych terenach. Przeczytał również dzieciom fragmenty opowiadań z życia tych ludzi oraz odpowiedział na mnóstwo pytań naszych czwartoklasistów. Dzieci również chętnie opowiadały o niemieckim pochodzeniu swoich dziadków i pradziadków. Ta lekcja była bardzo pouczająca i mamy nadzieję, że ją wkrótce powtórzymy.
Joanna Palkiewicz

Menu

Kategorie

Scroll to Top
Przejdź do treści