Znamy wyniki etapu wojewódzkiego VI. Dyktanda Niepodległościowego

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces podczas VI. Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych województwa opolskiego.

Wśród nagrodzonych znaleźli się:

* w kategorii klas VII-VIII – II. miejsce zdobyła Jowita Jędrzejowska, wyróżniona została Julia Lelonek; opiekunem dziewcząt jest p. Małgorzata Górka;

* w kategorii klas IV-VI – wyróżnienie otrzymali podopieczni p. Doroty Cicholskiej-Sowady – Witold Kotliński i Aleksandra Telidecka oraz uczennica p. Małgorzaty Hapanowicz – Aleksandra Derkacz.

Laureaci i uczniowie wyróżnieni zaproszeni są wraz z opiekunami na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 21.11.2018 r. w siedzibie Muzeum Śląska Opolskiego, o godz. 11.00.

Serdecznie gratulujemy!

Organizator etapu szkolnego konkursu