Zimowy Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 17.01.2019 r. odbył się „Zimowy Turniej Tenisa Stołowego”. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach: klas III – IV, V – VI oraz VII – VIII. Eliminacje do turnieju przeprowadzane były na lekcjach wychowania fizycznego. W trakcie klasowych rozgrywek wyłaniane były 4 osoby, które reprezentowały klasę w szkolnym turnieju.

Do głównej fazy turnieju awansowały 32 osoby w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem pucharowym, a do decydującej fazy rozgrywek w kategorii klas III – IV dostali się :

Raj Tymek,
Gawdyn Bartek,
Kukuła Antek,
Pędziszewski Michał,
Zatejski Jan,
Suliga Błażej,
Kinasz Piotr,
Gusta Michał

Ostatecznie po wielkich sportowych emocjach turniej wygrał Zatajski Jan, drugie miejsce zajął Gusta Michał , trzecie Gawdyn Bartek, a czwarte Kukuła Antek.

W kategorii klas V – VI do finałowej ósemki awansowali :

Iglesias Julian,
Gudełajtis Tomek,
Bednarski Kuba,
Deberny Franek,
Bernacki Wiktor,
Brączyk Daniel,
Kowal Maksymilian,
Mykita Patryk

Turniej klas starszych wygrał Gudełajtis Tomasz, drugie miejsce zajął Iglesias Julian, trzecie Mykita Patryk, a czwarte Deberny Franciszek.

W kategorii klas VII – VIII do finałowej ósemki awansowali :

Sopa Mateusz,
Sadlej Maciej,
Dogiel Kuba,
Rychlicki Jacek,
Lesik Mateusz,
Dąbrowski Maciek,
Lubiewski Kacper,
Kaczmarczyk Marcin

Turniej klas najstarszych wygrał Sadlej Maciej, drugie miejsce zajął Dąbrowski Maciej, trzecie Sopa Mateusz, a czwarte Rychlicki Jacek.

Gratulujemy wszystkim uczniom postawy fair play i dziękujemy za wielkie sportowe emocje.

Ogromne PODZIEKOWANIA kierujemy również do RADY RODZICÓW, która ufundowała nagrody na tegoroczny turniej.

DZIĘKUJEMY!!

Karolina Malitowska