Wystawa zdjęć wykonanych w ramach projektu Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka

Na parterze naszej szkoły można od ubiegłego tygodnia obejrzeć wystawę zdjęć wykonanych przez uczniów klas siódmych w ramach projektu „Bioróżnorodność Opolszczyzny z lotu ptaka”. Zachęcamy do głosowania na najlepsze zdjęcie – skrzynka do głosowania znajduje się na kontuarze w hallu szkoły.

Termin: 29 marca 2019.

Naszą szkołę na wystawie projektowej w Niwkach reprezentować będą najlepsze prace uczniów klasy 3 A: Aleksandry Długosz, Bartosza Stanisławskiego, Adama Muchy i Pauliny Kokott oraz prace uczniów klas siódmych: Marcina Kaczmarczyka i Martyny Domagały z klasy 7a, Wiktorii Gryczki z klasy 7b oraz Szymona Gilowskiego i Natali Skórzewskiej z klasy 7c.

Konkurs odbył się dzięki wsparciu Pani Alicji Fikus, wychowawcy klasy 3A oraz Pani Marty Sucheckiej, nauczycielki plastyki.

Wyróżnieni uczniowie wezmą udział w Festiwalu Ekologicznym w Niwkach 3 czerwca 2019 r.

Aleksandra Sabat-Maj, koordynator projektu w PSP 20