Wyniki konkursu “Wszystkie dzieci świadome w sieci…”

Miło nam poinformować wszystkich uczestników konkursu zorganizowanego przez Radio DOXA i Fundacja Edukacji Medialnej DOXA oraz Rada Rodziców PSP 20 w Opolu, iż konkurs plastyczno-rysunkowego “Wszystkie dzieci świadome w sieci. Czy wiesz, jak mądrze i bezpiecznie korzystać z Internetu? – został rozstrzygnięty 🙂

Nagrody i wyróżnienia otrzymują :

KLASA VII nagrodę otrzymuje Lena F. z kl. VII B

KALASA VI nagrodę otrzymuje Mikela S. z kl. VI D

KLASA III nagrodę otrzymuje Zbigniew K. z kl. III A

KLASA II nagrody otrzymują:

1 miejsce – Karolina K. kl. II A

2 miejsce – Helena Sz. kl. II A

3 miejsce – Antonina G. kl. II A

KLASA I nagrody i wyróżnienie otrzymują

1 miejsce – Nila S. kl. I A

2 miejsce – Marek I. kl. I A

3 miejsce – Liliana K. kl. I A

Wyróżnienie – Krystian G.-B. kl. I B

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy 🙂

Nagrody zostaną przekazane przez wychowawców klas w jak najszybszym możliwym terminie.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac z poszczególnych grup wiekowych.

Ponadto w imieniu Rady Rodziców, uczniów i uczennic PSP 20 w Opolu chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania Pani Katarzynie Marii Kołowrot – kierowniczce działu promocji Radia Doxa oraz managerce Fundacji Doxa Edukacji Medialnej z Opola za zaangażowanie i współpracę przy realizacji projektu oraz przekazanie w imieniu Radia i Fundacji nagród-upominków dla zwycięzców.