„Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego ”

W dniu 28.03.2018 r. odbył się „Wiosenny Turniej Tenisa Stołowego”. Zawody zostały rozegrane w trzech kategoriach: klas II – III, IV – V oraz VI – VII. Eliminacje do turnieju przeprowadzane były na lekcjach wychowania fizycznego. W trakcie klasowych rozgrywek wyłaniane były 4 osoby, które reprezentowały klasę w szkolnym turnieju.

Do głównej fazy turnieju awansowały 32 osoby w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawody rozegrano systemem pucharowym, a do decydującej fazy rozgrywek w kategorii klas

II – III dostali się :

Raj Tymek,

Kinasz Piotrek,

Kuryło Ania,

Gusta Michał,

Piechota Konrad,

Konieczny Mateusz,

Pędziszewski Michał,

Ognisty Adam

Ostatecznie po wielkich sportowych emocjach turniej wygrał Kinasz Piotr, drugie miejsce zajął Pędziszewski Michał, trzecie Piechota Konrad, a czwarte Raj Tymek.

W kategorii klas IV – V do finałowej ósemki awansowali :

Stachoń Maciej,

Gudełajtis Tomek,

Gabert Marek,

Iglesias Julian,

Stolarczyk Maksymilian,

Lenart Przemysław,

Mykita Patryk,

Wolreiter Konrad,

Turniej klas starszych wygrał Lenart Przemek, drugie miejsce zajął Gabert Marek, trzecie Wolreiter Konrad, a czwarte Iglesias Julian.

W kategorii klas VI – VII do finałowej ósemki awansowali :

Bonk Mateusz,

Sadlej Maciej,

Kądziołka Filip,

Dogiel Jakub,

Dąbrowski Maciek,

Lubliński Dawid,

Miśko Krzysztof,

Powiecki Maciej,

Turniej klas najstarszych wygrał Sadlej Maciej, drugie miejsce zajął Dąbrowski Maciej, trzecie Powiecki Maciej, a czwarte Dogiel Jakub.

Gratulujemy wszystkim uczniom postawy fair play i dziękujemy za wielkie sportowe emocje.

Ogromne PODZIEKOWANIA kierujemy również do RADY RODZICÓW, która ufundowała nagrody na tegoroczny turniej.

Karolina Malitowska