Uczniowie PSP 20 ślą życzenia choremu Arturkowi

Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres, w którym składamy sobie życzenia zdrowia, spokoju i radości. Uczniowie naszej szkoły postanowili przesłać wiele ciepłych słów choremu sześcioletniemu Arturkowi Kaczorowi z Kluczborka, który dzielnie walczy z białaczką.

Uczennice klasy VIIC – Martyna Lipiec i Maja Dzięciołowska – wolontariuszki w Niepublicznym Przedszkolu Językowym „Tęcza”, postanowiły poprosić o pomoc przedszkolaki. I tak powstała przepiękna galeria rysunków, które również przekazane zostały Arturkowi. Radości chłopca nie było końca…

Dzieci dały to – co najcenniejsze – otuchę i moc pozytywnych wibracji. Dorosłych zapraszamy do rejestracji w Fundacji DKMS, bowiem wciąż trwają poszukiwania bliźniaka genetycznego.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w akcji.

Zdrowych i wesołych Świąt!