Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej odsłonie akcji BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ

75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego nasi uczniowie uczcili w najlepszy z możliwych sposobów – wzięli udział w akcji „BOHATERON – WŁĄCZ HISTORIĘ”. Już drugi raz nasza szkoła zgłosiła swój udział w ogólnopolskim wydarzeniu, które polega na przesłaniu życzeń, pozdrowień, podziękowań w formie pocztówki, widokówki, kartki, listu lub rysunku Powstańcom Warszawskim.

Tegoroczna formuła różniła się od poprzednich– szkoły nie otrzymały od organizatorów gotowych pocztówek, uczniowie sami mieli je przygotować.

Miło nam poinformować, że 2 października do fundacji zostało przesłanych z naszej szkoły 197 pozdrowień w różnej formie.

Wielu uczniów podało swoje adresy – być może wzorem ubiegłego roku – część z nich otrzyma odpowiedź…

Dziękujemy wszystkim za liczny udział oraz składamy podziękowania nauczycielom, którzy przyczynili się do szerokiego rozpropagowania idei akcji „Bohateron” w naszej szkole – paniom: Dorocie Cicholskiej-Sowadzie, Małgorzacie Górce, Aleksandrze Sabat-Maj, Katarzynie Siepak.

Koordynator akcji
Małgorzata Górka