Uczniowie klasy 5C zakończyli działania w ramach autorskiego projektu POKAŻĘ WAM, CO MNIE KRĘCI

Kolejny projekt – POKAŻĘ WAM, CO MNIE KRĘCI – realizowany w klasie 5C zakończył się sukcesem. Na podkreślenie zasługuje fakt, że było to autorskie działanie uczniów, którzy wpadli na świetny pomysł, by podzielić się z rówieśnikami tym, co ich interesuje.

Podczas lekcji wychowawczych mogliśmy poznać pasje, marzenia i zainteresowania, wśród których znalazły się tematy związane z wężami, Mazurami, wyspą Bali, końmi i jazdą konną, rowerem i jazdą na nim, psami, koszykówką i jej odmianami, wilkami i chomikami.

Podczas podsumowania działań piątoklasiści stwierdzili, że dzięki projektowi mogli się lepiej poznać, przygotować do wystąpień publicznych, już wiedzą, jak poradzić sobie ze stresem oraz w praktyce wcielić umiejętności informatyczne podczas przygotowań prezentacji multimedialnych.

Znając uczniów 5C, nie jest to ich ostatnie działanie, zwłaszcza że wychowawczyni piątoklasistów już niebawem wcieli w życie kolejny projekt…, ale o tym już niebawem…

Małgorzata Górka
Wychowawczyni klasy 5C