Uczniowie klas 5 PSP nr 20 w Opolu wzięli udział w szkolnym konkursie pt. „Drewniany świat”

Zadaniem uczniów było wykonanie prac z drewna. Uczestnicy wykonali wiele oryginalnych, ciekawych i pracochłonnych projektów. Prace zostały zamieszczone w zdalnej galerii Microsoft TEAMS i podlegały ocenie komisji konkursowej, w skład której wchodzili: wybrani uczniowie, nauczyciele, pracownicy niepedagogiczni, samorząd uczniowski, przedstawiciel Rady Rodziców oraz dyrekcja szkoły.
Ponieważ uczestnicy wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, stąd ciężko było wyłonić jednego zwycięzcę, dlatego komisja wraz z organizatorem konkursu –  Panem Bartoszem Wiertelakiem – zdecydowała się przyznać dwa równorzędne I. miejsca. Nagrody zostaną ufundowane przez Radę Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 im. Księcia Jana Dobrego w Opolu.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.