Uczniowie biorący udział w wakacyjnym wyzwaniu „Kaligrafitti na wakacjach” nagrodzeni przez Radę Rodziców PSP 20

Podczas tegorocznych wakacji uczniowie skupieni wokół koła kaligraficznego KALIGRAFITTI wzięli udział w wyzwaniu wakacyjnym, które polegało na zapisie kaligraficznym miejsca, w którym się znaleźli podczas wakacyjnych wojaży, zrobieniu zdjęcia pracy i przesłania go do opiekuna koła – pani Małgorzaty Górki. Przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, o czym pisaliśmy wcześniej.

Niezwykle miłym gestem okazało się wyróżnienie przez Radę Rodziców PSP 20 w Opolu uczniów, którzy wykonali takich prac najwięcej.

1 października 2019 roku podczas zajęć kaligraficznych uczniowie klasy 8A, którzy najpilniej uczestniczyli w wyzwaniu, zostali obdarowani prezentami przez opiekuna koła.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Rodziców za inicjatywę i podarunki, które ucieszyły naszych kaligrafów.

Opiekun KALIGRAFITTI
Małgorzata Górka