Szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej za nami

Miło nam poinformować, że spośród 14 uczniów klas IV-VIII, którzy 24.10.2018 roku stanęli w recytatorskie szranki podczas szkolnych eliminacji Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej, decyzją jury naszą szkołę podczas zmagań międzyszkolnych w Muzeum Śląska Opolskiego reprezentować będą Antonina Kita z kl. IV oraz Kacper Lubiewski z kl. VIII.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za piękne i wzruszające występy. Zapraszamy uczniów PSP 20 do udziału w licznych konkursach polonistycznych.

9 listopada 2018 r. podczas konkursu finałowego będziemy mocno trzymać kciuki za Antosię i Kacpra!

Zespół polonistów