Sportowy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka na stadionie Odry Opole został zorganizowany sportowy Dzień Dziecka. Impreza przebiegała pod znakiem nadchodzących Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Każda szkoła losowała państwo, które następnie reprezentowała.

Reprezentacja szkoły składała się z 14 osób (7 dziewczynek i 7 chłopców odpowiednio parami z klas I, II, III, IV, V, VI, VII). Dzieci brały udział w trzech konkurencjach: wyścigi rzędów, mecze w mini piłkę nożną, przeciąganie liny. Dodatkową atrakcją była konkurencja losowa „Loty gołębi”. Kapitan drużyny losował numer gołębia, który rywalizował z innymi gołębiami w lotach.

Nasza drużyna na 16 szkół zdobyła IV miejsce, zdobywając piękny puchar oraz nagrodę pieniężną.

Reprezentanci naszej szkoły:

Anna T., Ziemowit Z., Jagoda S., Adam M., Laura S., Michał G., Magdalena C., Tobiasz S., Julia P., Wojtek S., Asia P., Maciej D., Natalia B., Sebastian S..