Rozstrzygnięcie konkursu “Razem dbamy o naszą planetę” ISTA

Kolejny konkurs plastyczno-rysunkowy organizowany przez Radę Rodziców – “Razem dbamy o naszą planetę – nowoczesne źródła odnawialne energii – Twoja wizja przyszłości”  dla uczniów i uczennic klas I – VIII naszej szkoły został rozstrzygnięty.
Rada Rodziców nagrodziła rysunki oraz projekty 3D w poszczególnych grupach wiekowych.
Każda praca wykonana przez dzieci i młodzież przedstawiała indywidualną wizję dbania o nasze planetę i w jakiej rzeczywistości chcieliby żyć.
Wszystkim uczestnikom konkurs serdecznie gratulujemy 🙂
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
Ponadto w imieniu Rady Rodziców, uczniów i uczennic PSP 20 w Opolu składamy podziękowania:
1. Ista Shared Service Polska Sp. z o.o.
Pani Izabeli Kozickiej za współpracę i realizację projektu, przekazanie w imieniu spółki nagród-upominków dla uczniów i uczennic naszej szkoły.
2. Stowarzyszeniu Aglomeracji Opolskiej.
Pani Bernadecie Lison-Pastwa za przekazanie w imieniu stowarzyszenia upominków dla uczniów i uczennic naszej szkoły.