Rozstrzygnięcie konkursu ” Bezpieczeństwo i szczęście w domu z moja rodziną”

Miło nam poinformować społeczność naszej szkoły, że pomimo drobnych  trudności organizacyjnych w sposobie oceny i wyłonienia zwycięzców,  konkurs plastyczno-rysunkowy organizowany przez Radę Rodziców oraz sponsora nagród firmę ALU PRO Polska Sp.z o.o. z Opola – “Bezpieczeństwo i szczęście w domu z moją rodziną” dla  uczniów i uczennic klas I – VIII — ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY.

13-11-2020 r. – przedstawiciele Rady Rodziców, wybrani nauczyciele naszej szkoły, rodzice klasy VIII A oraz sponsorzy upominków wyłonili zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych.
Dodatkowo podjęto decyzje, że wszyscy uczestnicy konkursu  klas I otrzymają pamiątkowe dyplomy i drobny upominek od Rady Rodziców, natomiast nagrodzone i wyróżnione prace otrzymują nagrody od sponsora i Rady Rodziców.
Wszystkim uczestnikom konkurs serdecznie gratulujemy 🙂
Chcielibyśmy również  w imieniu Rady Rodziców, uczniów i uczennic PSP 20 w Opolu złożyć serdeczne podziękowania Panu Maciejowi Madań z firmy ALU PRO POLSKA Sp. z o.o. z Opola za zaangażowanie i współpracę przy realizacji konkursu oraz przekazanie w imieniu spółki nagród-upominków dla uczniów i uczennic naszej szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych i wyróżnionych prac.