Projekt polonistyczny realizowany przez nauczycieli języka polskiego w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego otrzymał wyróżnienie Kuratorium Oświaty w Opolu

Miło nam poinformować, że projekt polonistyczny realizowany przez polonistów naszej szkoły w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego „A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają” otrzymał wyróżnienie Kuratorium Oświaty w Opolu.

Różnorodne działania podjęte przez nauczycieli języka polskiego w lutym i marcu 2018 roku, którym przyświecał cytat Mikołaja Reja z Nagłowic, zostały przedstawione w ramach Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Języku Polskim.

12.04.2018 roku w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu opolskiego odbędzie się wręczenie nagród, na które nasza szkoła otrzymała zaproszenie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Opolu:

Nauczyciele języka polskiego PSP 20