Podsumowanie projektu czytelniczego „Książka wszystko potrafi”

W dniu 22 marca 2018 klasa 3b wspólnie z panią Olą Sabat –Maj-bibliotekarzem podsumowała projekt czytelniczy „Książka wszystko potrafi” realizowany w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Projekt realizowany był od listopada 2017 do marca 2018. Dzieci czytały swoje ulubione książki i wykonywały dzienniczek ciekawej książki, w której zawierały podstawowe informacje o książce, ilustracje , recenzje. Różnorodne książki czytała też dzieciom pani Jola Zinko podczas piątkowego głośnego czytania.

W trakcie podsumowania w bibliotece szkolnej dzieci zaprezentowały swoje prace. Komisja wybrała cztery najbardziej interesujące pozycje. Nagrody otrzymali: Kacper Ustrzycki, Emilka Stefaniak, Paulina Malicka ,Maja Czerniakowska. Wyróżnienie otrzymała Ania Bilovol.

Gratulujemy wyróżnionym i wszystkim dzieciom biorącym udział w projekcie.

Aleksandra Sabat-Maj

Jolanta Lisiecka