„HEBRATKA U KRÓLOWEJ”, czyli wolontariat w akcji

19 października 2019 roku uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami, Paniami: Martą Suchecką, Joanną Wróbel, Agnieszką Ślązak i Eweliną Brudkiewicz, wzięli udział w akcji skierowanej do podopiecznych TRISO – Opolskiego Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Dzieci z Trisomią 21 – „Herbatka u Królowej”.

Nasi wolontariusze zorganizowali zabawę „Zgadnij kotku, co mam w środku” oraz wspólnie z dziećmi z Trisomią 21 przygotowali kanapki i herbatkę dla Królowej, po czym uczestniczyli w uroczystej audiencji J W trakcie imprezy nie brakowało radości, uśmiechów i pozytywnych emocji.

Uczniowie stanęli na wysokości zadania, wykazali się dużym zaangażowaniem, empatią i zjednali sobie serca podopiecznych stowarzyszenia. Już zbierają energię do kolejnych wyzwań.