Odrobina dobra okazana potrzebującym…

Dwoje uczniów klasy 8 C – pomysłodawczyni akcji – Zofia Pawłowska oraz Dominik Irla – już drugi raz w tym roku szkolnym zorganizowali wielką zbiórkę dla podopiecznych Ośrodka Readaptacji Społecznej „Szansa” w Opolu. Uczniowie samodzielnie opracowali ulotki, ogłaszali ideę zbiórki, pakowali artykuły, zajęli się transportem. Przez trzy tygodnie społeczność „Dwudziestki” pokazała, że słowa Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli” są wciąż aktualne.

Wszystkie podarunki zostały przewiezione do „Szansy” 3 czerwca 2019 roku.
Bardzo serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i wielkie serca Uczniów i Rodziców.
Składamy podziękowanie dla Pana Piotra Ostałowskiego, który ponownie zaangażował się w transport podarunków.

Wychowawczyni klasy 8C
Małgorzata Górka