Odkrywcy Światów są wśród nas

Konkurs badawczy “Odkrywca Światów” organizowany przez Wirtualną Akademię Astronomii został rozstrzygnięty.

Uczniowie naszej szkoły, studenci WAA zostali zaproszeni na uroczystość wręczenia nagród. Korzystając z zaproszenia dn. 26.01.2017r wzięliśmy udział w wykładzie dr Tomasza Mrozka z Instytutu Astronomicznego Uniwersytetu Wrocławskiego p.t. “Aktywne Słońce. Dar czy zagrożenie?” a następnie odbyło sie wręczenie nagród i dyplomów.

Z naszej szkoły wyróżnienie dla najlepszej pracy badawczej w kategorii kl IV – VI i możliwość wzięcia udziału w obozie naukowym, otrzymał Maciej Ratajczak (praca badawcza o wschodach i zachodach Słońca). Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymali również: Michał Demski, Jakub Laskowski, Szymon Filipek i Weronika Horiszna.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Z pozdrowieniami,