Nasze „Orły”

Julia Lelonek – laureatka Wojewódzkiego Konkursu z języka polskiego – rok 2017

Filip Telidecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii, finalista Ogólnopolskiego Konkursu „Losy żołnierza polskiego i dzieje oręża w latach 1768-1864” – rok 2017

Rafał Nozdryn-Płotnicki – I miejsce solo TAP DANCE w Krajowych Mistrzostwach IDO – rok 2016

Andrzej Radzik – II miejsce na IX Międzynarodowym Turnieju Judo SILESIA CUP;

I miejsce w V Międzynarodowym Turnieju judo dla dzieci i młodzieży

I miejsce w kategorii wagowej do 81 kg podczas drugiej edycji INTERNATIONAL JUDO LEAGUE. – rok 2016

Julia Lelonek – Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej ŻAK 2016 – rok 2016

Joanna Leśniewska – Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej „Żak 2015”

Adam Leśniewski – Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego -rok 2015

Jakub Jakimów – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy religijnej Żak 2014 – rok 2014

Joanna Leśniewska – Laureatka Diecezjalnego Konkursu Wiedzy religijnej Żak 2014 – rok 2014

Zuzanna Frank – I m-ce w Krajowych Mistrzostwach International dance w kategorii duet – rok 2013

Zuzanna Frank – III m-ce w Krajowych Mistrzostwach International dance w kategorii balet – rok 2013

Jakub Jakimów – – Laureat Diecezjalnego Konkursu Wiedzy religijnej Żak 2013 – rok 2013

Anna Leśniewska – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii – rok 2013

Tomasz Żelezik – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii – rok 2012

Mateusz Kozub – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z języka niemieckiego – rok 2011

Marek Perczak – Laureat Wojewódzkiego Konkursu z historii – rok 2011

Julia Bisowska – V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym – rok 2009

Michał Magott – I miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Na Program Uczniowski – rok 2007

Jakub Stefaniuk- III miejsce w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski 10-latków w pływaniu na dystansie 50 m stylem klasycznym – rok 2006

Michał Magott- I miejsce w Finale Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego Na Program Uczniowski – rok 2006

Martyna Woźniakowska- laureatka na XXXIV Ogólnopolskim Integracyjnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Tomaszowska Wiosna” (II miejsce) – rok 2000

Błażej Pindelski- laureat IV Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego – rok 2000

Martyna Woźniakowska- wyróżnienie na XXXIII Ogólnopolskim Integracyjnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Tomaszowska Wiosna” – rok 1999

Paweł Skorupiński- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Alfik” – rok 1999