Mistrzostwa Opola w drużynowych biegach przełajowych.

Podczas drużynowych mistrzostw w biegach przełajowych wystawione zostało 6 drużyn, z czego 4 drużyny  zdobyły miejsca na podium:

Dziewczyny 2003-2005 w składzie: A. Jaszczak, J. Jędrzejowska, M. Szatny i D.Działowska zajęły znakomite 3 miejsce.

Panom 2003-2005 w składzie: M. Gabert, M. Powiecki, S. Stypka i M. Lesik niestety nie udało się zdobyć medalu.

Dziewczyny 2006-2007 w składzie: J. Piotrowska, B. Bartecka, H. Sokulska i K. Byrdak zdeklasowały przeciwniczki i wygrały ze zdecydowaną przewagą nad PSP 2.

Panowie 2006-2007 w składzie: K. Czernik, Sz. Dacyk, W. Kochanowski i J. Bednarski wywalczyli 2 miejsce.

Dziewczynom 2008-2010 w składzie: A. Kita, A. Nozdryn-Płotnicka, L. Schmidt, H. Stachoń po wyrównanej walce niestety nie udało się zdobyć medalu, lecz swoją postawą sygnalizują sukcesy w przyszłości.

Panowie 2008-2010 w składzie: M. Gusta, W. Szatny, T. Majer, M. Kowal i J. Zatajski osiągnęli znakomite 3 miejsce.

Podsumowując nasza szkoła na 6 kategorii zdobyła 4 medale,co uznajemy za ogromny krok do przodu w poziomie sportowym naszej szkoły.

C.Jasiński
K.Malitowska