Mini Piłka Siatkowa – baraż

W dniu 11 marca 2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr. 29 odbyły się baraże przed finałem mistrzostw Opola w mini siatkówce dziewczyn. W barażach brały udział 3 drużyny : PSP 11, PSP 29, PSP 20

Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice:

* Piotrowska Julia
* Dudek Dominika
* Bartecka Bianka
* Knuth Emilia
* Grygiel Karolina
* Kędzia Marta
* Machelska Hanna
* Nalepa Emilia
* Sokulska Hanna
* Trzaskowska Agata
* Zatajska Wiktoria

Zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzami czyli PSP 29, który wygraliśmy 2:1. Byliśmy dobrej myśli, więc z niecierpliwością czekaliśmy na kolejny mecz. Kolejna rozgrywka już na początku okazała się być bardzo trudna. Dziewczyny z PSP 11 zaskoczyły nas swoją skuteczną zagrywką i chociaż w ogóle nie ustępowaliśmy, mecz zakończył się porażką 0:2. Mecz między szkołami PSP11 i PSP29 zakończył się na korzyść tej pierwszej, więc wszystko było jasne.

Z wielkim żalem kończymy te zawody na tym etapie i gratulujemy „jedenastce” za awans do finału😊

Opiekun: Paweł Jendryca